Būsto paskola

Būsto paskola

Kiekvienas iš mūsų norime gyventi nuosavame būste .Nuoma kainuoja nuo 300 iki  700  Lt ir daugiau.. , o su tokia suma per 15 metų vien tik nuomai išleidžiame ~100 tūkstančių litų. Už tokią sumą galima nusipirkti prastos būklės būtą, bet turint omeny, kad dažnai nuomotis tenka  ilgai, suprantame, kad būsto pirkimas tikrai galu gale padės sutaupyti pinigų. Tiesa, čia ir iškyla bėda, jog būstui reikia didelės pinigų sumos, tad nedaugelis žmonių ryžtasi būsto paskolai.

Būsto paskolai reikia ypatingai gerai pasiruošti, kadangi dažniausiai paskolos gražinimo trukmė siekia ~30 metų. Tai yra ypatingai ilgas laikotarpis, per kurį gali atsitikti daug įvykiu, todėl paskolai svarbu gerai pasiruošti, o dar geriau – pradėti taupyti pinigus būstui iš anksto.

Prašant paskolos, bankas apie Jus norės žinoti viską – Jūsų amžių, patikimumą, praeitį, valiutą, kurią skolinsitės, bei turto, kurį norite įsigyti kainą.

Kuo mažesnės Jūsų pajamos, kuo mažesnė turto vertė, bei kuo didesnis Jūsų nepatikimumas, tuo daugiau Jums kainuos paskola.

Kalbant apie palūkanas, verta paminėti, kad kintamos palūkanos yra gana pigesnės, bet fiksuotos – saugesnės. Juk viskas šiais laikais kainuoja, taigi saugumas irgi turi savo kainą.

 

KredituBirza24.lt  linki  sėkmės  ir kviečia registruotis būsto paskolai !


Grįžti atgal

Prisijungti

PAskolai gauti