Paskolos bedarbiams, Kreditai nedirbantiems

Paskolos bedarbiams, Kreditai nedirbantiems

 

Atsakinga paskola bedarbiui

Yra viena iš asmeninių paskolų kategorijų, kuri siūlo pinigus atsižvelgiant į kliento pajamas. Daug įmonių siūlo tokias paskolas ir ne visos iš jų yra blogos. Blogi kartais būna paskolos gavėjo pinigų išleidimo metodai. Tai yra gera žinia, kuri reiškia, kad galite tai pakeisti. Jūs galite paimti paskolą nepakliuvę į bėdas ateityje ir nepavertę vienkartinės paskolos į kasmėnesinius įsipareigojimus.   Atsakingas greitųjų paskolų vartojimas prasideda nuo to, kad paskolą imti reikia esant būtinybei. Imkite tik reikiamą pinigų sumą, o ne tą, kurią jums siūlo skolintojas. Įsitikinkite, kad galėsite laiku grąžinti paskolą. Apskaičiuokite galutinę grąžinamą sumą, įskaitant ir palūkanas. Visa tai padarę jūs galėsite džiaugtis.

Paskolos bedarbiams iš privačių skolintojų

Dirbantys žmonės dažnai skolinasi norėdami pagerinti savo buitį, gal net kartais pasilepinti. Daugeliu atveju tai labiau „noriu“, nei „reikia“. Tuo tarpu netikėtai netekusiems darbo, išties tenka susidurti su sudėtinga finansine situacija ir atrodytų viską galėtų sutvarkyti nedidelė paskola, tačiau…. nedirbantiems ji nesuteikiama. Tačiau ar tikrai?   Atsakingo skolinimosi nuostatais vis griežčiau apibrėžiami paskolų suteikimo kriterijai, reikalavimai ir sąlygos. Nuostatų tikslas aiškus – siekiama apriboti piktybišką skolinimąsi, kuomet neketinama gražinti paskolos, apriboti skolinimąsi žmonėms, kurie neturi finansinių galimybių gražinti paskolos arba yra įsisukę į užburtą paskolų ratą. Į šiuos apribojimus įtraukiami ir žmonės, kurie neturi nuolatinės darbo vietos. Paskolos bedarbiams paprastai nėra teikiamos paprastų kredito įmonių ir bankų, kadangi pagal atsakingo skolinimosi nuostatus, paskolą gali gauti tik asmenys paraiškos metu turintys nuolatinę darbo vietą,kurioje yra išdirbę mažiausiai 3 mėnesius(kai kurios bendrovės ir bankai reikalauja 6 mėnesių).

 Niekas neteikia paskolos bedarbiui?

Taigi atrodytų situacija be išeities. Tačiau ar tikrai paskola bedarbiui nėra teikiamos visai? Tikrai ne, dar yra būdų. Vienas jų – imti paskolą pateikiant užstatą. Jei žmogus turi nekilnojamo turto ar automobilį, tuomet paskolų teikimo įmonės suteikia paskolą už užstatą. Paskola paprastai neviršija 60 proc. užstatomo turto vertės. Smulkesni daiktai, tokie kaip buitinė įranga, fotoaparatai, telefonai, televizoriai ir pan., kaip užstatas veikia tik lombarduose.   Kitas būdas gauti paskolą bedarbiui, yra skolintis iš privačių skolintojų. Privačios paskolos šiuo metu itin populiarus finansinis mechanizmas, kadangi įdarbina pinigus, kurie įprastai tūnotų kojinėse. Privatūs asmenys yra sukaupę nemažai santaupų, kurių išties neturi kur dėti. Ir jei nėra noro ar poreikio investuoti tuos pinigus į nekilnojamą turtą, verslą, akcijas ar pan, tuomet galima teikti paskolas per atitinkamas platformas ir gauti palūkanas, kurios šiuo metu yra didesnės nei banke padėjus indėlį. O štai bedarbiams šios privačios paskolos yra naudinga priemonė, kadangi privačios paskolos yra mažiau suvaržytos atsakingo skolinimosi nuostatų ir paskolų gavimui gali patekti pateikti alternatyvių pajamų šaltinių duomenis, pavyzdžiui, sezoninį uždarbiavimą užsienyje.


Grįžti atgal

Prisijungti

PAskolai gauti