Paskola su užstatu, Paskolos už užstatą

Paskola su užstatu, Paskolos už užstatą

Jums prireikė paskolos su užstatu ? didesnės sumos, nei vartojamasis kreditas? Norint gauti didesnę paskolą reikia įkeisti turtą. Mūsų svetainės pagalba tokią paskolą įmanoma gauti.

 

Paskolos su užstatu yra parankios ir Jums ir kreditoriams. Kodėl?

 

1) Jūs gautas lėšas galėsite panaudoti savo nuožiūra,

2) Kreditoriai nesujaudins dėl pinigų negražinimo  rizikos.

 

Turto įkeitimas  pelno  didesnį kreditorių pasitikėjimą, kuris padidina tikimybę, kad kreditorius ne tik patenkins Jūsų prašymą gauti paskolą, bet ir nustatys mažesnes palūkanas.

 

Svarbiausia tai, kad gavę paskolą  nuosavybės teisės į savo turtą neprarandate. Tinkamai sudarius sutartį su kreditoriumi ir ją notariškai patvirtinus įgyjate teisę  pasibaigus sutarties galiojimo laikui  ir Jums sumokėjus visą sutartyje numatytą  sumą bei palūkanas, tapti  pilnateisiu savo įkeisto turto savininku.

REGISTRACIJA NORINTIEMS GAUTI PASKOLĄ

 

Kodėl naudingiau imti paskolą su užstatu?

 

Šiais laikais sunku rasti žmogų, kuris neturi vienokios ar kitokios paskolos. Vartojimo kreditas, greitasis kreditas, paskola studijoms ar būstui, lizingas ir pan. Vos ne kiekvienai gyvenimo situacijai galima rasti specialiai subalansuotą paskolą. Šiandien pakalbėsime apie vienu metu primirštas, tačiau dabar vėl populiarias paskolas su užstatu. Tai puikus būdas gauti paskolą geromis sąlygomis. Jei dar svarstote, pateikiame keletą priežasčių, kodėl paskolos su užstatu yra naudingesnės nei kitos.

 

1. Bankui tai daugiau nei statistiniai skaičiai ar kredito istorija

Užstatas visais laikais turėjo didelę reikšmę. Tai tarsi simboliškas parodymas, jog jūs imdami paskolą esate užtikrinti savo finansinėmis galimybėmis ir tikrai atiduosite paskolą, nes kitaip, prarasite užstatytą turtą. Kadangi užstatas dažniausiai būna nekilnojamas turtas, tai logiška – niekas nenori prarasti namų, kuriuose gyvena. Taigi, bankas, kaip institucija, nors to ir nedeklaruoja, tačiau labiau pasitiki kleintais, kurie imdami paskolą pateikia užstatą. Tai daug reikšmingiau nei tiesiog gera kredito istorija ar jūsų žodis.

 

2. Mažesnės palūkanos

Bankai palūkanų normą pritaiko pagal paskaičiuotą riziką. Klientas turintis užstatą yra mažiau rizikingas nei neturintis. Paskolos su užstatu retais atvejais gali būti nuostolingos bankui, todėl bankas linkęs suteikti daug mažesnes palūkanas nei paprastai imant be užstato. Taigi, jei turite galimybę, verčiau rinkitės paskolą su užstatu.

 

3. Jokio įsipareigojimo

Dažnai imant paskolą su uzstatu bijoma, jog tai įsipareigojimas neparduoti būsto, kol negražinta paskola. Tačiau visi suprantame, jog paskola imama keliems metams, gal net dešimtmečiams, todėl viskas gali pasikeisti per tiek laiko. Jei nuspręstumėte parduoti būstą, tai galite padaryti suderinus su banku – parduodant būstą, pirkėjas paprastai sumoka bankui likusią paskolos sumą, o kainų skirtumą – jums. Tai visiškai saugus procesas tiek jums, tiek pirkėjui, todėl nieko nereikia baimintis.

 

Apibendrinant, paskolos su užstatu yra puikus finansinis įrankis suteikiantis galimybę gauti eikiamus pinigus su palankesnėmis palūkanomis, geresnėmis sąlygomis. Ir tai visiškai neįpareigoja – jei norėsite paskolos gražinimo metu parduoti būstą – tai galite padaryti be problemų.

REGISTRACIJA NORINTIEMS GAUTI PASKOLĄ

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas su užstatu

 

Paskolos su užstatu pastaruoju metu itin išpopuliarėjo dėl galimybės gauti kiek geresnes sąlygas ir, žinoma, norint gauti didesnę paskolos sumą. Tačiau prieš apsisprendžiant kokiu paskolos pasiūlymu pasinaudoti ir svarstant visus už bei prieš, reikia sužinoti viską apie paskolas. Todėl dalinamės keliais dažniausiai užduodamais klausimais ir atsakymais į juos.

 

Kuo ypatinga paskola su užstatu?

 

Paskola su užstatu, pagal apibrėžimą yra hipotetinė paskola, kurios prievolei užtikrinti yra įkeičiamas paskolos gavėjui priklausantis nekilnojamasis turtas. Tokia paskola yra naudinga kreditoriams, nes jie yra tikri, kad paskolą gražinsite, o jei ir negrąžintumėte, jiems liktų įkeistas turtas. Taigi paskolos teikėjas nieko nepraranda, kaip tik – gauna gerą garantiją, todėl yra linkęs suteikti geresnes paskolos sąlygas.

 

Ką galima įkeisti imant paskolą?

 

Paskolai su užstatu reikalingas nekilnojamasis turtas, tam tinka bet kokios rūšies NT: įvairios paskirties žemės sklypai, butas, namas, komercinės paskirties patalpos.

 

Ar patikima skolintis su užstatu?

 

Nereikia baimintis, jog skolinantis su užstatu, prarasite įkeistą turtą. Paskolos įforminimas yra griežtas ir skaidrus. Bankas ar kita finansinė institucija įgaliota skolinti su užstatu, paruošia dokumentus, skolinimosi sutartį ir ją patvirtina notarų biure. Notaras yra tarsi jūsų apsauginė „siena“ patikrinimas, jog viskas yra tvarkinga ir teisinga.

 

Ar paskolos laikotarpiu NT priklauso bankui?

 

Skolinimosi laikotarpiu jūs neprarandate teisės į savo įkeistą turtą. Tačiau nekilnojamo turto pažymėjime pažymima, jog konkretus nekilnojamasis turtas yra sutarties pagal įkeitimą objektas. Tai tiesiog apribojimas, reiškiantis, jog negalite parduoti šio objekto be banko leidimo. Vos tik sumokate visą paskolą ir palūkanas, nekilnojamasis turtas tampa nebe sutarties objektu.

 

Koks pagrindinis paskolos už užstatu privalumas?

 

Geresnės sąlygos. Užstatas garantuoja minimalią riziką paskolos teikėjui, taigi yra linkę investuoti į jūsų paskolą ir suteikti geresnes sąlygas. Tai reiškia didesnę paskolos sumą, mažesnės paskolos palūkanos bei ilgesnis paskolos suteikimo sutarties terminas.

Tikimės šie atsakymai į dažniausiai pasitaikančius klausimus jums buvo naudingi ir padės apsispręsti imant paskolą artimiausiu metu.

 

paskolos su užstatu

 

Paskola su užstatu, Paskolos už užstatą
4.8 (95.56%) 9 votes


Grįžti atgal
PAskolai gauti