Patarimai planuojantiems imti paskolą

Patarimai planuojantiems imti paskolą
  • Kokios galimybės gauti paskolą. Pirmiausia Jums reiktų išsirinkti kredito įstaigą. Internete mirga marga jų skelbimai, tačiau Jūs turėtumėte pasirinkti patikimą įmonę. Dažniausiai jų internetiniuose puslapiuose yra pateikiamos skaičiuoklės, kurių pagalba galite įvertinti kredito kainą ir pan. Tačiau, galutiniai rezultatai gaunami kredito įmonių specialistams įvertinus įvairius veiksnius: jūsų kredito istoriją, įmokų mokėjimą laiku. Nuo to priklauso galimybė vėl gauti paskolą bei jos sąlygos. Patarimas: laiku mokėti įmokas bei nevėluoti vykdyti savo įsipareigojimų.
  • Imdami paskolą – pagalvokite kaip ją grąžinsite. Reikėtų racionaliai įvertinti imamos paskolos dydį tam, kad prisiimti įsipareigojimai nesudarytų sunkumų bei nepablogintų Jūsų gyvenimo kokybės atėjus laikui mokėti įmokas. Paprasčiausias būdas įvertinti gaunamas pajamas ir nuspręsti, kurią dalį iš šių lėšų Jus galėtumėte skirti paskolai padengti bei palūkanoms mokėti. Taip pat derėtų įvertinti kasdienes išlaidas bei turėti lėšų nenumatytiems atvejams. Dažniausiai rekomenduojama, kad suma, kuria padengiate turimus įsipareigojimus, neviršytų 35 proc. mėnesio pajamų.
  • Įvertinkite savo finansinės būklės stabilumą. Prieš imdami paskolą susiplanuokite savo pajamas taip, kad jos neviršytų busimų išlaidų mokant palūkanas. Atsiras nemaža rizika tapti nemokiam,jei blogai įvertinsite savo galimybės. Reikėtų įvertinti turimas pajamas, kurias galite skirti paskolai išmokėti. Pagalvokite kiek Jums atneša pajamų Jūsų turimas darbas , ar kiek išleidžiate studijoms, pragyvenimui ir pan.
  • Pasirinkite patyrusią kredito įstaigą. Labai svarbu teisingai pasirinkti paskolą suteiksiantį asmenį. Tarkim Jūsų paskola bus grąžinama per ilgesnį laikotarpį, tuomet ypatingai svarbu su kuo jūs bendrausite dėl savo įsipareigojimų. Pabandykite pasirinkti kiek įmanoma daugiau informacijos  iš tinklapių, ir kt. Tiek fiziniai , tiek juridiniai asmenys  teikia konsultacijas. Nebijokite skambinti ir klausti, tai padės Jums išsirinkti geriausias finansavimo sąlygas ir patikimą partnerį.
  • Išsianalizuokite  paskolos sąlygas. Atkreipkite dėmesį į gražinimo grafikus, palūkanų skaičiavimo metodus. Iš pažiūros panašūs palūkanų skaičiavimo metodai, gali būti apgaulingi ir menkiausias neapdairumas Jums gali nemažai kainuoti. Maži palūkanų  bei įmokų skirtumai  per ilgesnį paskolos laikotarpį gali sudaryti reikšmingą sumą. Neskubėkite ir ramiai pasiskaičiuokite  palūkanas, bei būsimas įmokas už paskolą.

Grįžti atgal

Prisijungti

PAskolai gauti